درباره شهر لوازم خانگی

با اطمینان از اصالت کالا، متنوع ترین و آسان‌ترین شرایط اقساط، کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده تا آن را با ارسال رایگان به خانه‌هایتان برسانیم.
لوازم خانگی اصل و معتبر، لوازم خانگی به صرفه و مناسب، لوازم خانگی قسطی با امکان خریدِ ساده!!

ماجرای شهر لوازم خانگی

شهرلوازم خانگی،‌‌ بزرگترین و متنوع‌ترین فروشگاه تخصصی لوازم خانگی در ایران، در زمستان 1400 افتتاح شد.
توجه به خانه و خانواده، جزئی از فرهنگ ما بوده و روشن است که یکی از مقدمات زندگی‌های مشترک امروزی و نیاز یک خانه و خانواده، قطعا لوازم خانگی‌ست.
این چنین شد که ما، کالاهای مورد نیاز شما را با خدمات مورد انتظار شما پیوند زدیم و فروشگاهی به نفع شما ساختیم تا
نیازهای شما، مسیر را برایمان روشن کرد و این چنین شهری وسیع به وسعت نیازهای شما ساختیم.
شهر لوازم خانگی که در سه قدمی شعبه مرکزی شهرفرش، بعد ازمیدان آزادی، روبروی تهرانسر می‌باشد، با هدف دسترسی پذیری حداکثری به بیشترین تنوع برند و تنوع کالا، در کنار شعبه مرکزی شهرفرش، یک مجموعه تخصصی را برای انتخاب خانواده‌های ایرانی فراهم ساخته تا به راحتی خرید لوازم خانگی را همراه با خرید فرش، به صورت یکجا تجربه کنند.
شهرلوازم خانگی از معدود فروشگاه‌های ایرانی‌ست که حتی در بامداد نیز همراه شماست. ساعت کاری ما از ساعت 10 صبح الی 2 بامداد میباشد و دراین مسیر همراه رفع نگرانی‌های شما از نرسیدن به خریدهای روزانه یا ترافیک‌های شهری‌ هستیم.
موجودی این شهر بیش از هزار ردیف کالاست، پس در شهرلوازم خانگی، با بیشترین تنوع روبرو خواهید شد!
با ورود به شهرلوازم خانگی بیش از صدها برند داخلی اعم از کالاهای برند دوو، امرسان، سامسونگ، اسنوا، جی پلاس، پاکشوما، ایکس ویژن، تولیپس و.. را خواهید دید که اینبار و اینجا با امکان خرید قسطی، ضمانت اصالت و ارسال رایگان به دست شما خواهند رسید .

خانه
دسته بندی